Systémy integrálnej peny a formovateľnej flexibilnej peny

Zaujímavým využitím polyuretánu je tzv. integrálna pena, ktorá má hrubú a pevnú vrchnú vrstvu, a súčasne flexibilné jadro. Také vlastnosti umožňujú vykonať rôzne úžitkové predmety, ktoré sú estetické, komfortné a samozrejme veľmi kvalitné. S použitím technológie integrálnej peny sa vyrába väčšina volantov, opierky a sedadlá laboratórnych a priemyselných stoličiek.

Zaujímavým využitím je tiež výroba sediel a matracov na operačné stoly.

Naša spoločnosť na tento typ použitia ponúka sériu výrobkov Ultrapol IS.

Osobitnú skupinu predstavuje formovateľné flexibilná pena, ktorá je exkluzívnou alternatívou flexibilnej peny vyrezávanej z tvárnic. Výrobky sa vyrábajú nalievaním polyuretánu do foriem vo finálnom tvare sedla, a takým spôsobom vzniká perfektne vytvarovaný odliatok, ktorý poskytuje ideálny komfort. Túto technológiu používame na výrobu sedadiel pre automobilový priemysel.

Ultrapol E je séria formovateľnej flexibilnej peny.

Pozrite si fotogalériu

Položte nám otázku

Ak máte nejaké otázky, opýtajte sa ich pomocou kontaktného formulára. Pokúsime sa poslať odpoveď do 24 hodín na prijatú požiadavku.

logo Biuro Ultrapur
telefónne číslo
61 415 29 82

biuro@ultrapur.pl
Napíšte, ako vám môžeme pomôcť
Meno a priezvisko
Telefónne číslo
Emailová adresa
Kód z obrázku
*Údaje zadané v kontaktnom formulári budú spracované za účelom zodpovedania zaslanej otázky. Więcej informacji w Polityka Prywatności.